Kompanija "Schulze & Hermsen GmbH" jau gyvuoja daugiau negu 30m. Ji buvo įkurta 1983m. žemutinėje saksonijos žemėje, mieste pavadinimu Dalenburg, kur ir dabar randasi.

Dumbliai

Nuo įmonės „Schulze & Hermsen GmbH“ įkūrimo buvo atliekami bandymai su skirtingais gavybos ir perdirbimo metodais, kad būtų atrastos chemo-fizinės ir biologinės jūrinių dumblių charakteristikos. Visi metodai buvo atliekami naudojant biologinius būdus, todėl natūralūs procesai nėra nuslopinami ar paveikiami į blogąją pusę.

Dumbliai

Šių, pastarųjų, pastangų rezultatas - didelio veiksmingumo produktai skirti dirvai, gyvūnams ir augalams. Šie produktai visada atneš paprastus, ekonominius, ekologinius ir vertingus sprendimus, kai tradiciniai būdai bus per brangūs arba neįmanomi.

Jūrinis rudasis dumblis (didysis dumblis) – Laminaria digitata, Laminaria hyperborean or Ascophyllum nodosum – buvo atplėšiamas nuo šiaurinių jūrų dugno per paskutiniuosius 100 metų. Šis dumblis toliau surenkamas nuo jūros kranto ir išdžiovinamas pasinaudojus karščio šaltiniais. Išdžiūvęs dumblis toliau yra perdirbimas į alginatą.

Mūsų produktams, rudasis dumblis yra surenkamas pasinaudojus žoliapjovės principu veikiančiais laivais, todėl šių augalų ataugimas yra garantuotas. Dumblis per 24 valandas yra išdžiovinamas su geotermine šiluma (pastovus karštis) ir supakuojamas į popierinius maišelius. Šis procesas garantuoja, kad dumblių ląstelės bus apsaugotos nuo perkaitinimo ar savaiminio sunykimo, todėl yra išlaikoma pastovi kokybė. Tai yra išankstinis gamybos procesas, kuris būtinas produkto vertės palaikymui.

Dumbliai Dumbliai